Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER

Код товара: CI-291763
Наличие: товар закончился
25 999 грн
Доставка
Срок доставки 1-2 дняБесплатная доставка Подробнее
Оплата
Рассрочка, оплата частями, кредит, безналичный расчет(Без НДС), наложеный платеж Подробнее
Гарантия
Оборудование: 24 месяца Монтаж: 5 лет* Подробнее

Обзор Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER

Залишайтеся у комфортній прохолоді, не відчуваючи холоду


Wind-Free Cooling

Комфортна прохолода з режимом охолодженням Wind-Free. Він м'яко і непомітно розсіює повітря через 23000 мікро отворів, тому на вашій шкірі не виникає неприємного відчуття холодного вітру. Його вдосконалений повітряний потік також охолоджує більш широку площу більш рівномірно. Режим використовує на 77% менше енергії, ніж Fast Cooling***.
Samsung
*ASHRAE (Американське товариство інженерів з опалення, охолодження та кондиціонування повітря) визначає (нерухоме повітря) як повітряні потоки зі швидкістю нижче 0.15 м/с, у якій відсутня наявність холодної тяги.
**Випробувано на моделі AR12TXCAAWKNEU. Режим Wind-Free генерує лише 23 дБ шуму порівняно з 26 дБ у порівнянні зі звичайною моделлю Samsung.
***Тестовано на моделі AR07T9170HA3, виходячи з енергоспоживання режиму швидкого охолодження проти режиму охолодження Wind-Free.

Режим використовує на 77% менше енергії,
ніж Fast Cooling***


Wind-Free Cooling (Energy Saving)

Економте гроші щодня за допомогою енергоефективного охолодження Wind-Free. Під час роботи в режимі Wind-Free зовнішній блок споживає мінімальну енергію — використовуючи до 77% менше електроенергії порівняно з режимом швидкого охолодження*. Таким чином, ви можете залишатися комфортно прохолодними, не турбуючись про свої рахунки за електроенергію.

*Випробування проводилися для моделі AR07T9170HA3 і порівнювалися з результатами випробувань режиму швидкого охолодження.

Насолоджуйтесь більш розумним способом життя


AI* Автоматичне охолодження

Спробуйте інтелектуальний спосіб життя за допомогою AI Auto Cooling*. Він автоматично оптимізує різні режими, аналізуючи умови приміщення та схеми використання**. Виходячи з бажаної температури, вона автоматично переходить у найбільш відповідний режим для підтримки оптимальних умов.
Samsung
*Потрібно підключення Wi-Fi та обліковий запис Samsung.
**Зберігає дані користувачів, налаштування та схеми використання, щоб запропонувати найбільш корисні варіанти.

Менше шуму та енергоспоживання


Інверторний компресор

Високоефективний інверторний компресор підтримує бажану температуру без частих увімкнень та вимкнень. Тому кондиціонер споживає до 73% менше електроенергії*, а завдяки неодимовим магнітам кондиціонер працює тихіше і більш надійно.
Samsung
*Випробування проводилися для моделі AR09TXEAAWKNEU і порівнювалися з результатами випробувань звичайного кондиціонера Samsung AQ09TSLXEA.

Спокійний сон усю ніч


Режим комфортного сну

Режим комфортного сну створює оптимальну атмосферу коли ви спите. Система автоматичного контролю температури підтримує в кімнаті комфортну температуру, завдяки чому ви швидко засинаєте і прокидаєтеся свіжим і відпочилим.

Розроблено, щоб ефективно охолоджувати


Fast Cooling

Режим (Швидке охолодження) дозволяє швидко охолодити повітря за рахунок роботи компресора і вентиляції у режимі максимальної потужності на 43% швидше*. Завдяки продуманому дизайну, у кондиціонера на 15% більше вентилятори, 18% ширше повітропровід, 31% ширше лопаті. Повітря розпорошується рівномірніше та далі**.
Samsung
*Випробування проводилися для моделі AR12TXCAAWKEU і порівнювалися з результатами випробувань звичайного кондиціонера Samsung AQ12EASER.
**Протестовано на моделі AR24TXFCAWKNEU.

Дистанційне керування у будь-який час
і в будь-якому місці


SmartThings

Контролюйте температуру у вашому будинку будь-коли та де завгодно. За допомогою програми SmartThings* ви можете дистанційно керувати та контролювати кондиціонер лише одним дотиком. Або просто вкажіть системі штучного інтелекту (AI)* чого ви хочете**, і вона це зробить запропонувавши найкращі налаштування.

*Доступно на пристроях Android та iOS. Необхідно з'єднання Wi-Fi та обліковий запис Samsung. **Голосовий контроль підтримується англійською (США, Великобританія, Індія), китайською, корейською, французькою, німецькою, італійською та іспанською мовами. Португальська також отримає підтримку до кінця 2019 року.

Легкий подих з фільтром потрійного захисту


Потрійний фільтр

Зберігайте гігієну і продуктивність кондиціонера з фільтром потрійного захисту. Тришаровий матеріал захищає від пилу, волосся, великих частинок, вірусів, бактерій і алергенів.

*Протестовано в лабораторії в Кореї на антибактеріальні та антивірусні властивості, в Японії на антиалергенні властивості. Дані отримано за допомогою тестів і можуть відрізнятися в залежності від оточуючих умов і індивідуального використання.

Зберігає свіжість — автоматично


Автоочистка

При виключенні кондиціонера, функція самоочищення підтримує роботу вентилятора до тих пір, доки пил і волога не будуть видалені з теплообмінника кондиціонера. В результаті кондиціонер залишається чистим і сухим, в ньому не утворюються бактерії та цвіль.

Насолоджуйтесь тишею


Less Noise

Приміщення охолоджується з меншим шумом, тому це не турбує вас. Компресор створює потужний потік повітря, але працює дуже спокійно, оскільки включає глушник з подвійною трубкою. Це зменшує шум потоку холодоагенту при роботі з високою швидкістю і мінімізує шум навколишнього середовища під час роботи з низькою швидкістю.

*На основі тестування, проведеного у внутрішній лабораторії. Створює зменшення до 40% звукового діапазону 1 кГц, що є найслабшим рівнем звуку, до якого чутливі люди.

Легке очищення антибактеріальних фільтрів


Easy Filter Plus

На відміну від звичайних кондиціонерів з незручним доступом до фільтра, новий кондиціонер Samsung оснащений фільтром, встановленим на верхній панелі. Його можна легко вийняти й встановити назад. Для цього не потрібно відкривати кришку і з зусиллям витягувати фільтр. Антибактеріальне покриття фільтруючого елемента видаляє з повітря небезпечні забруднення та алергени.*

*Випробування проводились у тестовій лабораторії в Кореї. Дані вимірюються в конкретних умовах тестування і можуть змінюватися залежно від факторів навколишнього середовища та індивідуального використання.

Антикорозійне покриття для тривалої роботи


DuraFin Plus

Кондиціонер прослужить довше, завдяки спеціальному антикорозійному покриттю, яке захищає компресор від іржі й забезпечує ефективну продуктивність. Антикорозійне покриття витримало соляний тест (SST) протягом 480 годин.*

*Протестовано на моделі AR12TXFCAWKNEU.

Стабільна робота


Технологія Triple Protector Plus

Технологія потрійного захисту (Triple Protector Plus) охороняє кондиціонер від більшості несприятливих умов зовнішнього середовища. Крім того, дана технологія захищає кондиціонер від перевантажень без використання стабілізатора напруги*. Всі деталі зовнішнього блоку захищені антикорозійним покриттям, а також здатні витримувати екстремальний нагрів.

*Випробування проводилися для моделі AR12TXEAAWKNEU і порівнювалися з результатами випробувань звичайного кондиціонера Samsung AS18FCMID.

Менше енергії, але не ефективності


ECO режим

Економте енергію та гроші з ECO режимом. У порівнянні зі стандартним режимом роботи споживається менше енергії, при цьому ефективність нагріву та охолодження залишається на колишньому рівні. Так забезпечується зменшення рахунків за електроенергію та в приміщенні підтримується прохолодна комфортна атмосфера.

*Випробування проводилися для моделі AR07T9170HA3 і порівнювалися з результатами випробувань режиму швидкого охолодження та Eco режиму.

Технические характеристики Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER

Общие
Тип кондиционера
Сплит-система
Тип компрессора
Инверторный
Площадь обслуживания
35м²
БТЕ / BTU
12
Потребительская мощность охлаждения (Вт)
1060
Потребительская мощность обогрева (Вт)
940
Холодопродуктивность (кВт)
3,5
Теплопроизводительность (кВт)
3,5
Диапазон наружных температур (обогрев)
От -20°C до +50°C
Диапазон наружных температур (охлаждение)
От -15°C до +50°C
Тип фреона
R410A
WiFi
Да
Максимальна кльксть внутршнх блокв, шт
1
Режимы работы
Антибактерильний фильтр
Да
Самодиагностика
Да
Турборежим
Да
Самоочистка
Да
Холодная плазма
Нет
Осушення повтря
Так
Физические характеристики
Класс энергоэффективности
A++
Размеры внешнего блока
548х720х265
Размеры внутреннего блока
299х820х215
Уровень шума внутреннего блока
38/22 дБ
Уровень шума, наружный блок
46 дБ
Длина трассы
15м
Перепад высоты
10м
Подходит к мультисплитам
Нет
Цвет внутреннего блока
Білий
Вес внутреннего блока
8.6 кг
Вес наружного блока
23.2 кг
Дополнительно
Комплектация
Внутренний блокНаружный блокПульт ДУ
Особенности
Функция Wind Free Функция Ai Auto CoolingТехнология Wind Free Защита по напряжению VoltControl Индукционный подогрев компрессора Расчет потребленной електроэнергии
Дисплей
Да
Страна сборки кондиционера
Китай
  Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER

  Технические характеристики Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER

  Тип кондиционера
  Сплит-система
  Тип компрессора
  Инверторный
  Площадь обслуживания
  35м²
  БТЕ / BTU
  12
  Потребительская мощность охлаждения (Вт)
  1060
  Потребительская мощность обогрева (Вт)
  940
  Холодопродуктивность (кВт)
  3,5

  Фото Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER

  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  • Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER
  Больше чем качество
  Доставка товара по Украине
  Оплата наличными или карточкой
  Официальная гарантия от производителя
  Доступная и качественная консультация
  Кондиционер Samsung AR12TSEAAWKNER 25 999 грн