Більше ніж якість
Порівняння Мої списки

Чи шкодить кондиціонер здоров’ю

Як бачимо по погоді, то найбільш ймовірніше літо 2014 року обіцяє бути спекотним. Жара шкодить не тільки нашому здоров’ю, а й заважає працювати та виконувати будь яку роботу. Навіть тяжко собі уявити офісне приміщення, в якому знаходиться до десятка працівників та оргтехніки, без наявності кондиціонера. Створити благополучний клімат в приміщенні вам допоможе сучасний друг – кондиціонер, придбати який ви зможете в інтернет магазині Цифра-Плюс.

Переваги кліматичної техніки влітку

  1. Охолодження повітря та створення комфортної температури в приміщенні. Продуктивність праці в сприятливих умовах зростає і при цьому людина почувається дуже добре.
  2. Завдяки сучасним фільтрам, кліматична техніка не тільки виконує функцію охолодження повітря, а ще й знищує бактерії і розрушає оболонку вірусів. Тим самим очищує повітря і утворює сильно направлений об’ємний потік вільних електронів та заряджених частинок. Цю функцію можна побачити в кондиціонерах Cooper&Hanter, в яких присутній фільтр «Холодна Плазма». Якщо ви дбаєте про своє здоров’я, то при купівлі кліматичної техніки звертайте увагу на наявність такого фільтра. А спеціально для людей, які мають алергічну реакцію та астматиків, розроблений фільтр електростатичний, який ефективно затримує тютюновий дим, частинки шерсті тварин та дрібні частинки пилу і пилових кліщів. Кондиціонери такої компанії як Cooper&Hanter мають екологічний сертифікат OHSAS18000 – що є гарантом екологічної чистоті та безпеки.
  3. При виборі кліматичної техніки в дитячу кімнату зверніть увагу на кондиціонери Idea baby. Ця серія розроблена з урахуванням всіх особливостей дитячих кімнат. В цих моделях встановлений ION Generator, а також Silver ION і Катехіновий фільтри. Що дає можливість не тільки усувати запахи та нейтралізувати бактерії, а й знижує алергічний компонент в пильці повітря. Насичує повітря аніонами, які благополучно впливають на самопочуття, стимулюють циркуляцію крові, підвищують функцію легень і ефективно запобігають респіраторним захворювань, таких як астма і пневмонія.

Таким чином використання кліматичної техніки дома чи в офісі не тільки допомагає нам почуватися комфортно, без шкоди для здоров’я. При встановлені температурного режиму в приміщенні слід враховувати різницю температур зовні і в середині. Якщо різниця температур занадто велика, це може викликати дискомфорт та погіршення самопочуття. Для дитячої кімнати температура може бути знижена не більше як на 8 градусів, та дорослих – 12. Значно знижуючи температуру в приміщені ви ризикуєте здоров’ям.