Більше ніж якість
Порівняння Мої списки

Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GE25VA

Код товару: CI-009572
Наявність: товар закінчився
25 290 грн
Доставка
Термін доставки 1-2 дніБезкоштовна доставка Детальніше
Оплата
Розстрочка, оплата частинами, кредит, безготівковий розрахунок (без ПДВ), післяплата Детальніше
Гарантія
Обладнання: 24 місяціМонтаж: 5 років* Детальніше

Огляд Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GE25VA

На заводах Міцубісі Електрик впроваджена єдина система контролю якості. Всі матеріали і вироби, що надходять на завод від постачальників, проходять вхідний контроль на відповідність технічним умовам. На кожному етапі виробництва діє проміжний контроль якості компонентів. Після сходу з конвеєра кожен кондиціонер проходить тест на функціонування протягом 20 хвилин. Інформація про персонал, який працював над складанням, а також результати тесту зберігаються в комп'ютері для кожного виготовленого кондиціонера протягом декількох років. Кожен день кілька кондиціонерів з партії проходять додаткову посилену перевірку в лабораторіях заводу.

• Всі побутові кондиціонери використовують в автоматичному режимі (функція I FEEL) алгоритми і методи теорії нечіткої логіки (fuzzy logic). Даний метод дозволяє системі переходити в нове нерегламентоване стан, виходячи з аналізу ряду параметрів. При виборі користувачем цього режиму I FEEL мікропроцесор визначає поточну температуру в приміщенні і самостійно вибирає режим «охолодження», «осушення» або «обігрів», а також встановлює температуру. Надалі, якщо користувач відчуває дискомфорт і натискає кнопку TOO COOL або TOO WARM, система аналізує поточну температуру в приміщенні і кількість натискань зазначених кнопок раніше і змінює задану температуру на деяку обчислену величину. Цей метод дозволяє кондиціонеру точніше вибрати і підтримувати температурний режим, виходячи з суб'єктивних відчуттів користувача.

• У всіх побутових кондиціонерах є 24-годинний таймер включення і виключення з дискретністю 10 хвилин.

• У всіх побутових кондиціонерах є функція автоматичного повторного перезапуску після збою живлення. У цьому випадку інформація про стан кондиціонера до збою живлення (включений або виключений, режим, задана температура і т.п.) заноситься в енергонезалежну флеш-пам'ять і може зберігатися протягом декількох десятків років.

• Для живлення схеми управління внутрішнього блоку застосовується імпульсний джерело живлення. В результаті стало можливим зменшити габаритні розміри і вага внутрішнього блоку, знизити рассеиваемую потужність, а найголовніше - виключити «зависання» контролера при провалах напруги.

У даній моделі досягнутий найнижчий рівень шуму - 19 дБ (А) і висока енергоефективність.

Система фільтрації повітря

антиоксидантний фільтр

Повнорозмірний антиоксидантний катехиновий повітряний фільтр з терміном служби 9 років.
Антиоксидантний фільтр має каталітичне покриття з активної речовини. Ця речовина належить до групи флавоноїдів, які відновлюють вільні радикали до хімічно неактивних сполук. Дуже важливо, що активна речовина є каталізатором, тобто сама не бере участі в реакції і не витрачається. Тому термін служби антиоксидантної фільтра становить не менше 9 років.

• Чистіть кожні 2 тижні.
• Видаляйте бруд пилососом або промивайте у воді.
• Перед установкою ретельно висушіть в темному приміщенні.

Розбірний корпус внутрішнього блоку для зручності очищення.

Що таке "антиоксидантний катехиновий повітряний фільтр"?

Головною перешкодою служить унікальний антиоксидантний фільтр. Це розробка Mitsubishi Electric, яка не застосовується в інших кондиціонерах, покликана захистити організм людини від несприятливих факторів зовнішнього середовища і уповільнити процеси старіння. Згідно з найбільш поширеною теорії старіння, винуватцями необоротних змін в організмі людини є вільні радикали. Це дуже активні сполуки, які мають неспарених електронів на зовнішній оболонці. Прагнучи до рівноважного стану, вільні радикали вступають в реакцію, руйнуючи при цьому інші з'єднання. Накопичення таких руйнувань в клітинах організму призводить до їх старіння і відмирання. Більш того, ці зміни можуть стати причиною мутацій, а також таких хвороб, як, наприклад, хвороба Альцгеймера, серцеві хвороби, рак і ін. Антиоксидантний фільтр зовні схожий на звичайний пластиковий префільтр, тільки зеленого кольору. Однак його структура досить складна. Фільтр має каталітичне покриття з активної речовини катехина. Ця речовина належить до групи флавоноїдів, які відновлюють вільні радикали до хімічно неактивних сполук. Це біофлавоноїд, який міститься в зеленому чаї і володіє антивірусними і протиокислювальними властивостями. Крім того, катехін володіє і чудовими дезодоруючими характеристиками. Катехіновий повітряний фільтр поєднує в собі всі ці переваги не тільки для того, щоб поліпшити якість повітря, але і попередити поширення бактерій і вірусів в приміщенні. Дуже важливо, що активна речовина є каталізатором, т. Е. Саме не бере участі в реакції і, отже, не витрачається. Антиоксидантний фільтр, таким чином, є практично вічним.

Технічні характеристики Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GE25VA

Додатково
Гарантія (міс.)
36
  Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GE25VA Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GE25VA

  Технічні характеристики Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GE25VA

  Гарантія (міс.)
  36

  Відеоогляд Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GE25VA

  Фото Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GE25VA

  • Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GE25VA
  Доставка товару по Україні
  Оплата готівкою або карткою
  Офіційна гарантія від виробника
  Доступна і якісна консультація
  Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GE25VA 25 290 грн