Більше ніж якість
Порівняння Мої списки

Как подключить камеру к телевизору

Як підключити камеру до телевізору? На це питання ми намагатимемося відповісти у нашій статті. Підключити камеру до телевізора досить просто, потрібно просто дотримуватися інструкцій і нічого не переплутати, інакше лихо! Читаємо як підключити камеру до телевізора та робимо все правильно. Успіхів!

Підключити камеру до телевізора , монітора або комп'ютера.

Підключити камеру до телевізора, монітора або комп'ютера. Камери бувають різні їх можна підключати різними способами один із способів перед вами. 1.Червоний + 2.Чорний - 3.Жовтий відео

Схема така допустимо ви хочете підключити до телевізора берете камеру ,блок живлення ,провід і роз'єм Жовтий відео до центрального контакту, Чорний - до маси роз'єму і блоку живлення Червоний + а його безпосередньо до камери анологічним способом підключаються інші моделі камер.

 

Не спалить неправильне підключення веде до непрацездатності пристрою, хоча є також моделі камер із зашитою від переплюсування.

 

Як підключається кабель до камер та системи відеоспостереження?

У більшості камер є просто вивідні дроти, до яких можна приєднати
 
коаксіальний кабель для передачі Відео та провід живлення.
Можна також обжати провід і підключати через роз'єми. Деякі камери постачаються з роз'ємами BNC (стандартний "тюльпан"):
 
Такий роз'єм, наприклад, можна відразу підключити до відео входу звичайного телевізора.
 
Такий роз'єм, наприклад, можна відразу підключити до відео-входу.

Блок живлення
Блок живлення для камер потрібен лише якісний! Рекомендується використовувати блоки вітчизняного виробництва. Вкрай небажано істолізувати китайські блоки живлення. В іншому випадку життя камер буде недовгим.

Джерело електроживлення БП-1А (БПМ-1А) призначене для живлення електрорадіоапаратури випрямленою стабілізованою напругою 12 В, струмом не більше 0,7 А. Експлуатаційні режими, що рекомендуються: інтервал температур від +10.С до +40.С, відносна вологість повітря до 80%, БП-1А (БПМ-1А) має електронний захист від короткого замикання на виході.

Як вибрати блок живлення для камер?
Кожна камера має характеристику "живлення". Наприклад, маркування "9-15V DC/0.1A" означає, що камера живиться від постійної напруги 9..15, а споживана сила струму - 0,1A. В даному випадку необхідний блок живлення, що має вихідну напругу в діапазоні 9..15 (наприклад, 12В) і максимальну силу струму більше 0,1А (наприклад, 1А). Якщо до одного блока живлення підключається кілька камер, то параметр "сила струму" підсумовується. Наприклад, маємо дві камери "9-15V DC/0.1A". Вони підключаються до одного блоку живлення. Тоді необхідний блок живлення з вихідною напругою від 9 до 15 В і силою струму не менше 0,2 А. Кабель
Коаксіальний кабель використовується для передачі сигналу від камери до системи відеоспостереження або до телевізора. Це звичайний кабель, який використовується для підключення антени до телевізора.

Під'єднуючи відеокамеру до телевізора
Під'єднуючи відеокамеру до телевізора, ви, по суті, змушуєте її виступати в ролі банального відеомагнітофона. Всі камери, навіть найсучасніші, зазвичай мають роз'єм AV-In/Out. Як правило, він виконаний у вигляді одиночного гнізда-джека діаметром лише 3,5 мм. На подібні хитрощі розробників змушує нестача місця на компактному корпусі пристрою. Провід для підключення має наступний вигляд: на одному кінці міні-джек, а на іншому - три роз'єми типу "тюльпан" у випадку стереозвуку і два - якщо звук з відеокамери надходить монофонічний (один роз'єм відповідає за звукову, другий - за відеоскладову сигналу). Кожен "тюльпан" має свій колір, як і гніздо під нього, що знаходиться на телевізорі. Тому щось переплутати та підключити, наприклад, відео-роз'єм в аудіовхід на телеприймачі досить складно. Лише на найстаріших телевізорах гнізда виконані одноколірними, і їх призначення доводиться визначати " методом наукового тику " . Це абсолютно безпечно: у разі помилки нічого страшного не станеться – ви просто не побачите зображення та не почуєте звуку. Щоб виправити ситуацію, потрібно просто поміняти роз'єми місцями, навіть не викл