Більше ніж якість
Порівняння Мої списки

Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1

Код товару: CI-317884
Наявність: товар закінчився
12 240 грн
Доставка
Відправлення замовлення лише при 100% оплаті товару Детальніше
Оплата
Розстрочка, оплата частинами, кредит, безготівковий розрахунок (без ПДВ), післяплата Детальніше
Гарантія
Обладнання: 24 місяціМонтаж: 5 років* Детальніше

Огляд Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1

Мульти спліт система Midea MTBU-12HWFN1 - це якісна модель канального типу з підвищеним рівнем продуктивності, яка створена для проведення роботи з охолодження, обігріву або осушення повітря всередині приміщень побутової чи суспільної спрямованості, коли Вам необхідно отримати максимально комфортні умови для приємного проведення часу. Даний агрегат здатний взаємодіяти разом із зовнішніми блоками певної потужності, а безперебійне функціонування гарантується за рахунок удосконаленої технологічної складання та великої кількості корисних режимів. Установка кондиціонера проходить за допомогою спеціально навченої бригади, яка монтує модель у спеціальний стель відсік. Кондиціонер має досить компактну форму і лаконічний дизайн, а це говорить про те, що монтаж можна робити в квартирі, приватному будинку, офісному приміщенні, а також в будь-яких інших комплексах, таких як кафе, ресторани, готелі і т.д. Канальний блок відповідає високим показникам якості, гарантуючи тривале та безперебійне функціонування.

Принцип роботи кондиціонера

Грамотно продумане технологічне виконання дозволяє отримати підвищений рівень ККД і виконувати роботу при економному споживанні електроенергії, і досить низький рівень шуму, що робить цей кондиціонер таким затребуваним на ринку кліматичного обладнання. Для отримання інформативної консультації, а також допомоги щодо вибору найкращого кліматичного обладнання за доступною ціною, Вам слід звернутися до професійних менеджерів Інтернет-магазину "Кондиціонер Київ".

ГОЛОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ КАНАЛЬНОГО БЛОКУ
24-годинний таймерТаймер - дана функція дозволяє програмувати кондиціонер на автоматичне увімкнення/вимкнення в певний час. Цей режим дозволить задавати комфортні кліматичні показники, навіть коли вас немає вдома, але після повернення з роботи ви отримаєте довгоочікуваний затишок.

3-хвилинна функція захисту3-хвилинна функція захисту - дана функція дозволяє запобігти негативним наслідкам під час перепадів напруги, що значною мірою продовжує номінальний термін експлуатації кондиціонера. Тепер ви зможете набагато довше отримувати комфортні умови усередині приміщення.

Лівий та правий виведення дренажуЛівий та правий виведення дренажу - дана функція дозволяє у кілька разів збільшити продуктивність кондиціонера, а також спростити процес його встановлення. Тепер вам не потрібно думати про проблеми з неправильним або незручним плануванням приміщення, технічна особливість адаптована до будь-яких умов.

Подача свіжого повітря - дана функція дозволяє здійснювати підмішування свіжого повітря в систему, тим самим роблячи ваш комфорт ще більш якісним. З цим кондиціонером ви максимально наблизитесь до природної атмосфери, за умови дотримання всіх екологічних стандартів.

Анти-корозійне покриття теплообмінника - теплообмінник має гідрофільне покриття, що значною мірою продовжує термін експлуатації. Крім того, ви отримаєте швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, запобігши цим утворення грибка і цвілі.

АвтоперезапускАвтоперезапуск - у разі незапланованого відключення кондиціонера від мережі електроживлення система проводить автоматичний перезапуск, зберігаючи при цьому всі задані раніше функції.

Авто-розморожуванняАвто-розморожування - зовнішній блок комплектується системою підігріву, і коли йде зниження температури на вулиці, то включається розморожування всієї системи, з метою безперебійного та продуктивного функціонування за будь-яких погодних умов.

Холод ТеплоФункція "Холод-Тепло" - кондиціонер здатний підтримувати найбільш прийнятний температурний баланс, проводячи при цьому якісне охолодження або нагрівання повітря всередині приміщень різноманітної спрямованості.

Осушення повітряЕфективне осушення - цей кондиціонер легко осушує повітря, видаляючи надмірну вологість, що позитивно впливає на загальний кліматичний баланс. Тепер отримати комфорт стало ще легше.

Низький рівень шуму Низький рівень шуму – кондиціонер підтримує функцію зниження рівня шуму, щоб ви змогли безперешкодно насолоджуватися комфортом, коли кондиціонер працює у будь-якому режимі. Низькому рівню шуму сприяє покращені технологічні характеристики та вдосконалена конструкція.

Нічний режим Нічний режим - дана функція дозволяє вмикати кондиціонер навіть у нічний час, коли ви йдете до сну. Модель працює не на повну потужність, знижує рівень шуму та підтримує певний температурний баланс, який робить час вашого відпочинку ще комфортнішим.

Вбудований дренажний насосВбудований дренажний насос - дана функція дозволяє піднімати воду на висоту від 500 до 1200 мм в залежності від моделі блоку, що в кілька разів спрощує процес експлуатації, а ви отримуєте комфортні умови.

Невелика висота корпусу Невелика висота корпусу - дана функція дозволяє в кілька разів спростити процес монтажу кондиціонера, коли ви отримуєте тонкий і компактний корпус, який монтується в спеціальну нішу в стелі.

Дротовий пульт Дротовий пульт (опціонально) - тепер кондиціонером та його функціями можна керувати за допомогою зручного та інтуїтивно зрозумілого пульта, за допомогою якого ви зможете задавати будь-які показники.

Принцип роботи зовнішнього блоку

ПІДМІС СВІЖОГО ПОВІТРЯ
У кондиціонері передбачена функція підмішування свіжого повітря, що робить процес створення комфорту якіснішим та екологічно чистим. Організація подачі свіжого повітря відбувається за окремим повітроводом (у спліт системах з такою функцією, повітропровід має зазвичай невеликий діаметр і прокладається разом із трасою).

Підмішування свіжого повітря

Технічні характеристики Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1

Загальні
Тип кондиціонера
Канальний внутрішній блок
Тип компресора
Інверторний
Площа обслуговування
35
БТЕ / BTU
12
Діапазон зовнішніх температур (обігрів)
Від -15°C до +24°C
Діапазон зовнішніх температур (охолодження)
Від -15°C до +46°C
Тип фреону
R410A
Режими роботи
Антибактерільний фільтр
немає
Самодіагностика
Так
Турборежим
Так
Самоочищення
Так
Холодна плазма
немає
Фізичні характеристики
Клас енергоефективності
А
Рівень шуму внутрішнього блоку
38
Діаметр трубопроводу (рідина / газ)
6,35 / 9,52 мм [1/4; 3/8]
Підходить до мультисплітам
Так
Додатково
Гарантія (міс.)
60
Дисплей
немає
Країна збірки кондиціонера
Китай
Країна реєстрації бренду
Китай
  Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1 Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1

  Технічні характеристики Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1

  Тип кондиціонера
  Канальний внутрішній блок
  Тип компресора
  Інверторний
  Площа обслуговування
  35
  БТЕ / BTU
  12
  Діапазон зовнішніх температур (обігрів)
  Від -15°C до +24°C
  Діапазон зовнішніх температур (охолодження)
  Від -15°C до +46°C
  Тип фреону
  R410A

  Відеоогляд Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1

  Фото Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1

  • Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1
  • Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1
  • Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1
  Доставка товару по Україні
  Оплата готівкою або карткою
  Офіційна гарантія від виробника
  Доступна і якісна консультація
  Кондиціонер Канальний внутрішній блок Midea MTBU-12HWFN1 12 240 грн