Більше ніж якість
Порівняння Мої списки

Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER

Код товару: CI-318618
Наявність: в наявності
24

Кредит від Укрсиббанку

Переваги оформлення кредиту в UKRSIBBANK:

 • Фіксована відсоткова ставка на весь строк кредитування
 • Повне інформування про всі відсотки та комісії
 • Безкоштовне погашення кредитів в інтернет-банкінгу UKRSIB online, кіосках самообслуговування та банкоматах UKRSIBBANK з можливістю прийняття готівки

Детальніше

31 999 грн
від 1 333 грн/міс
Доставка
При 100% оплаті товару - безкоштовна доставка Детальніше
Оплата
Розстрочка, оплата частинами, кредит, безготівковий розрахунок (без ПДВ), післяплата Детальніше
Гарантія
Обладнання: 24 місяціМонтаж: 5 років* Детальніше
Послуги

Огляд Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER

Технологія охолодження WindFree™
Залишайтесь у комфорті з режимом WindFree™. Він м'яко та тихо розсіює повітря через 23 000 мікро отворів без неприємного відчуття холодного вітру на вашій шкірі. Широкий повітряний потік охолоджує більшу площу рівномірніше.

Технологія охолодження WindFree™
ASHRAE (American Society of Heating, Refrigerating, and Air-Conditioning Engineers) визначає "нерухоме повітря" як повітряні потоки зі швидкістю нижче 0,15 м/с, які позбавлені присутності холодних протягів. ** Протестовано на моделі AR12TXCAAWKNEU. Режим WindFree ™ генерує лише 23 дБ шуму, порівняно з 26 дБ у звичайній моделі Samsung.

Автоматична економія електроенергії та грошей
Технологія охолодження WindFree™ - економія електроенергії
Високоекономічна технологія охолодження WindFree™ дозволяє щоденно заощаджувати витрати на енергоспоживання. У режимі WindFree™ зовнішній блок споживає мінімальну кількість електроенергії, що дає змогу знизити енергоспоживання на 77% у порівнянні зі звичайним режимом*. В результаті ви відчуватимете комфортну прохолоду і не турбуватиметеся про суми, що фігурують у рахунках за електроенергію

* Випробовано на моделі AR07T9170HA3, що базується на енергоспоживання режиму швидкого охолодження в порівнянні з режимом охолодження WindFree ™

Технологія охолодження WindFree™ - економія електроенергії
Оцініть переваги нової технології
Автоохолодження зі штучним інтелектом
Оцініть переваги кондиціонера з інтелектуальною системою автоматичного охолодження (AI Auto Cooling)*. Система автоматично оптимізує різні режими роботи кондиціонера, аналізуючи умови в кімнаті та ваші індивідуальні особливості використання кондиціонера**. Враховуючи температуру, яку ви віддаєте перевагу, ця система автоматично перемикає кондиціонер у найбільш підходящий для вас режим підтримки оптимальної температури.

Автоохолодження зі штучним інтелектом
* Потрібне підключення до Wi-Fi мережі та обліковий запис Samsung. ** Зберігає дані користувача, ваші уподобання та особливості використання, щоб запропонувати вам оптимальні параметри налаштування режиму роботи кондиціонера.

Зменшує рівень робочого шуму та споживання електроенергії на 73%*
Цифровий інверторний компресор
Високоефективна технологія цифрового інверторного компресора дозволяє щодня економити витрати на оплату рахунків за електроенергію. Ця технологія підтримує потрібну температуру із незначними флуктуаціями. Цей компресор оснащений неодимовими магнітами і глушником у подвійний вихлопною трубою, завдяки чому він працює тихо і має збільшений робочий ресурос. Нарешті, він дозволяє до 73% зменшити енергоспоживання.

Цифровий інверторний компресор
* Випробовано на моделі AR09TXCAAWKNEU, результати порівнювалися з даними для звичайного кондиціонера Samsung AQ09TSLXEA.

Спокійний сон на всю ніч
Функція "Спокійний сон"
Режим "Спокійний сон" створює комфортну атмосферу, поки ви спите. Система автоматичного контролю температури підтримує в кімнаті комфортну атмосферу, завдяки чому ви швидко засинаєте та прокидаєтеся свіжим та відпочившим.

Функція "Спокійний сон"
Швидко вловлює навіть ультрадрібний пил
PM1.0 фільтр
Захистіть себе від вдихання крихітних частинок, які можуть потрапити у легені. Фільтр PM1.0 зберігає повітря по-справжньому чистим, швидко вловлюючи навіть ультрадисперсний пил. Кольорові індикатори також показують поточну якість повітря. Фільтр можна мити, тому його легко та економічно обслуговувати.

* За результатами незалежного тестування Intertek. Видаляє 99,9% Staphylococcus aureus (золотистий стафілокок) та Escherichia coli (кишкова паличка), зібраних на фільтрі електростатичного фільтра. Результати можуть відрізнятися залежно від факторів довкілля та індивідуального використання. ** Видаляє 50% частинок пилу розміром 0,3 мкм у приміщенні площею 30 м² за 10 хвилин роботи за годину. Перевірено на моделі AR13TYAAAWKNST. Результати можуть відрізнятися залежно від факторів довкілля та індивідуального використання. *** Його можна встановити лише за допомогою мобільної програми. **** Склад фільтрів PM 1.0 може відрізнятися залежно від регіону.

PM1.0 фільтр
Продуктивне та ефективне автоматичне охолодження відповідно до ваших рухів
Датчик виявлення руху
Ефективно охолодіть свій будинок, незалежно від того, чи знаходитесь ви там чи ні. Датчик руху визначає відсутність руху протягом 20 хвилин * та автоматично перемикається в режим WindFree™ для економії енергії. Ви також можете налаштувати його так, щоб він не дмухав на вас повітрям або слідував за вами, куди б ви не пішли.

Датчик виявлення руху
Продуктивне та ефективне автоматичне охолодження відповідно до ваших рухів
Датчик виявлення руху
Ефективно охолодіть свій будинок, незалежно від того, чи знаходитесь ви там чи ні. Датчик руху визначає відсутність руху протягом 20 хвилин * та автоматично перемикається в режим WindFree™ для економії енергії. Ви т

також можете налаштувати його так, щоб він не дмухав на вас повітрям або слідував за вами, куди б ви не пішли.

Датчик виявлення руху
Далі
Slide 1: Продуктивне та ефективне автоматичне охолодження відповідно до ваших рухівSlide 2: Продуктивне та ефективне автоматичне охолодження відповідно до ваших рухів
* Датчик виявлення руху почне виявляти відсутність руху як мінімум через 5 та максимум через 60 хвилин.
Створено охолоджувати швидше, ширше й надалі
Швидке охолодження
Охолодження всіх куточків кімнати відбувається дуже швидко, тому вам завжди буде комфортно. Удосконалена конструкція має вентилятор на 15% більшого діаметра, площа забору повітря на 18% ширша та заслінки на 31% ширша. Тому прохолодне повітря розсіюється все далі і рівномірніше, досягаючи відстані до 15 метрів.

Швидке охолодження
* Протестовано на моделі AR12TXCAAWKEU, порівняння із традиційною моделлю Samsung AQ12EASER. ** Перевірено на моделі AR24TXFCAWKNEU.

Віддалене управління завжди і скрізь
SmartThings
Контролюйте температуру у вашому будинку будь-коли де б ви не знаходилися. За допомогою програми SmartThings * ви можете віддалено контролювати кондиціонер лише одним дотиком. Або просто скажіть системі штучного інтелекту (ІІ), що ви хочете, і вона це зробить. Вона навіть може запропонувати Вам оптимальні налаштування.

* Доступно на пристроях Android та iOS, підключення Wi-Fi та обліковий запис Samsung. ** Голосове управління підтримується англійською (США, Великобританія, Індія), китайською, корейською, французькою, німецькою, італійською та іспанською мовами.

SmartThings
Просто сам себе очищає – автоматично
Автоочищення (3 ступінчасте)
Зберігайте гігієнічність внутрішнього середовища кондиціонера без особливих зусиль! Після роботи автоочищення автоматично сушить теплообмінник 3-ступінчастим способом. Вона видаляє вологу, продуючи повітря протягом 10-30 хвилин. Таким чином, вона запобігає накопиченню бактерій та запахів.

Автоочищення (3 ступінчасте)
Насолоджуйтесь спокоєм та безтурботністю
Безшумна робота
Безшумно охолодіть своє житлове приміщення. Потужний компресор працює дуже тихо, тому що включає двотрубний глушник. Він зменшує шум потоку холодоагенту під час роботи кондиціонера.

* На основі тестування, проведеного у внутрішній лабораторії. Генерує 40%-не зниження у смузі частот 1 кГц, яка є найслабшим рівнем звуку, до якого чутливі люди.

Безшумна робота
Легко обслуговуваний антибактеріальний фільтр
Easy Filter Plus
Підтримуйте максимально ефективну роботу кондиціонера з меншими зусиллями. Повітряний фільтр Easy Filter Plus розташований зовні на верхній частині внутрішнього блоку, тому його можна легко вийняти та очистити. Його щільна сітка зберігає теплообмінник чистим, а антибактеріальне покриття допомагає захистити вас від небезпечних повітряних забруднень.

* Протестований у випробувальній лабораторії Кореї. Дані були виміряні в конкретних умовах випробувань і можуть змінюватись в залежності від факторів навколишнього середовища та індивідуального використання.

Easy Filter Plus
Стабільна та надійна робота в найжорсткіших умовах
Потрійний захист Triple Protector Plus
Оцініть великий робочий ресурс кондиціонера у найжорсткіших умовах зовнішнього середовища. Технологія Triple Protector Plus захищає кондиціонер від електроживлення та флуктуації значень електричного струму без використання окремого стабілізатора напруги живлення*. антикорозійне покриття захищає конденсор та корпус кондиціонера від шкідливого впливу атмосферних умов.

* Випробовано на моделі AR12TXEAAWKNEU, результати порівнювалися з даними для звичайного кондиціонера Samsung AS18FCMID.

Потрійний захист Triple Protector Plus
Покращений теплообмінник
Вентилятор із DuraFin™
Використання матеріалу DuraFin дозволило покращити робочі характеристики теплообмінника. Лопаті вентилятора відрізняються більшою товщиною і виготовлені з щільнішого матеріалу. Його покращене покриття має вищі антикорозійні властивості Цей матеріал протягом 100 днів був підданий антикорозійному тесту з використанням морської води (Sea Water Acetic Acid Test (SWAAT)*).

* Дані засновані на результатах випробувань моделі AR13TYHYBWKNST та порівнювалися з результатами випробувань звичайної моделі кондиціонера Samsung AR18JRFNFWK.

Вентилятор із DuraFin™
Не піддається корозії в режимі тривалого охолодження
DuraFin™ Plus
Залишайтеся в умовах комфортної прохолоди значно довше. Ocean Fin виготовлений з корозійностійкого матеріалу, що захищає конденсор від іржі, що забезпечує оптимальну роботу теплообмінника. Його чудові антикорозійні властивості були підтверджені під час 480-годинного тесту Salt Spray Test (SST)*.

* Випробування проводилися на моделі AR12TXFCAWKNEU.

DuraFin™ Plus
Екологічно чистий холодоагент
Холодоагент R32
Захистіть планету, зменшивши вплив на зміну клімату. У кондиціонері використовується холодоагент наступного покоління R32, який допомагає зберегти озоновий шар і незначно впливає на глобальне потепління в порівнянні зі звичайними холодоагентами R22 або R410A. Це більш екологічно.

*Протестовано на хладагенті R32 у порівнянні зі звичайними хладагентами Samsung R410A та R22.

Холодоагент R32
Економія енергії та витрат, ефективне охолодження
ЕКО режим
Економимо електроенергію, але живемо у прохолоді. В ECO режимі компресор споживає менше електроенергії в порівнянні зі звичайним режимом *. Це забезпечує економічніший процес охолодження, коли надворі дуже жарко, тобто. ми економимо електроенергію або гроші і не турбуємося про вміст наших рахунків за електроенергію.

* Випробовано на моделі AR07T9170HA3 і результати порівнювалися зі звичайними моделями кондиціонерів Samsung. Вимірювання енергоспоживання проводилися в режимі швидкого охолодження та порівнювалися з енергоспоживанням у режимі ECO mode.

ЕКО режим
Очищення теплообмінника від забруднень та пилу
Freeze Wash
Підтримуйте оптимальну продуктивність натисканням однієї кнопки. Функція Freeze Wash швидко заморожує теплообмінник і розморожує лід. Таким чином водою змиваються забруднення, пил та 90% мікроорганізмів*. На завершення теплообмінник просушується повітрям. Спеціальний датчик подасть сигнал, коли пора очистити теплообмінник.

Технічні характеристики Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER

Загальні
Тип кондиціонера
Побутова спліт-система
Тип компресора
Інверторний
Площа обслуговування
35
БТЕ / BTU
12
Діапазон зовнішніх температур (обігрів)
Від -15°C до +24°C
Діапазон зовнішніх температур (охолодження)
Від -10°C до +46°C
Тип фреону
R32
WiFi
немає
Режими роботи
Антибактерільний фільтр
Так
Самодіагностика
Так
Турборежим
Так
Самоочищення
Так
Холодна плазма
Так
Фізичні характеристики
Клас енергоефективності
A++
Діаметр трубопроводу (рідина / газ)
6,35 / 9,52 мм [1/4; 3/8]
Максимальна довжина траси
15м
Перепад висоти
Підходить до мультисплітам
немає
Колір внутрішнього блоку
Белый
Вага внутрішнього блоку
10.5 кг
Додатково
Комплектація
Внутрішній блок, зовнішній блок, пульт дистанційного керування, гарантійний талон, інструкція
Фільтри в комплект
пиловловлюючий
Гарантія (міс.)
60
Дисплей
Так
Країна збірки кондиціонера
Тайланд
Країна реєстрації бренду
Південна Корея
  Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  24

  Кредит від Укрсиббанку

  Переваги оформлення кредиту в UKRSIBBANK:

  • Фіксована відсоткова ставка на весь строк кредитування
  • Повне інформування про всі відсотки та комісії
  • Безкоштовне погашення кредитів в інтернет-банкінгу UKRSIB online, кіосках самообслуговування та банкоматах UKRSIBBANK з можливістю прийняття готівки

  Детальніше

  31 999 грн грн
  від 1 333 грн/міс

  Технічні характеристики Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER

  Тип кондиціонера
  Побутова спліт-система
  Тип компресора
  Інверторний
  Площа обслуговування
  35
  БТЕ / BTU
  12
  Діапазон зовнішніх температур (обігрів)
  Від -15°C до +24°C
  Діапазон зовнішніх температур (охолодження)
  Від -10°C до +46°C
  Тип фреону
  R32

  Відеоогляд Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER

  Фото Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER

  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  • Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER
  Доставка товару по Україні
  Оплата готівкою або карткою
  Офіційна гарантія від виробника
  Доступна і якісна консультація
  Кондиціонер Samsung AR12AXAAAWKNER 31 999 грн