Більше ніж якість
Порівняння Мої списки

Топ бюджетних кондиціонерів

До настання справжньої літної спеки залишилося зовсім трохи, тож зараз саме час вирішувати питання про те, яким чином зробити цей період якомога комфортнішим для життя. Найкраще рішення - це встановлення кондиціонера.

До нас все частіше звертаються клієнти, які акцентують увагу на вартості кондиціонера, адже зазвичай мають вже спланований бюджет. Нехтувати якістю та функціональністю бажаного придбання, маючи дещо обмежені можливості, зовсім не обов'язково, адже на сучасному ринку техніки існує велика кількість привабливих варіантів, що не залишать пустою вашу кишеню. Політика сучасних виробників кліматичної техніки бюджетного класу зводиться до виключення функцій, якими користуються рідко, з одночасним збереженням усіх основних, що  забезпечують домашній  затишок.

Визначте для себе власний перелік характеристик, на які ви будете звертати увагу під час  вибору кондиціонера, а в інших орієнтуйтеся за гаманцем.

Основною відмінністю усіх кондиціонерів є компресор. Одному клієнту подобається класика типу он/офф, механізм якої при досягненні встановленої температури відключає зовнішній блок, що можна порівняти з роботою чайника: коли вода закипає - він вимикається. Іншому до вподоби інверторний, що при досягненні обраної температури сповільнює частоту обертання компресора, працюючи при цьому без вимикання.

Зверніть увагу, що он/офф кондиціонер з потужністю 2 кВт витрачає 0,67 кВт/г, у той час як 2 кВт інвертор споживе від 0,2 до 0,7 кВт/г.

Хтось із покупців не розглядає моделі без Wi-Fi-керування, бо надає перевагу ввімкнути пристрій ще в дорозі та прибути вже в прохолодні або навпаки тепленькі умови, а комусь нецікаво возитися зі встановленням Wi-Fi-модуля і наявність цієї опції абсолютно ні до чого, та й переплачувати кошти немає сенсу. Навіть бувають клієнти, вибір яких вирішується наявністю підсвічування пульту всупереч критеріям енергоємності та шумності!

Загалом, як кажуть, на смак і колір... усі кондиціонери різні. Щоб полегшити ваш вибір, пропоную розглянути найбільш вдалі лінійки кондиціонерів, які одночасно поєднують у собі відмінну якість та прийнятну ціну.

 

AC Electric AC ELECTRIC ACEM-09HN1_16Y

Подана модель – продукт флагманської лінійки тайської компанії AC Electric, у якому збалансовано усі актуальні технології та новітні опції без надлишку. Кондиціонер має посилений ресурс роботи, автоматично підтримує заданий рівень температури, буде ідеальним для кімнати площею до 25 м2, здатний працювати для охолодження, обігріву (до -7 °С за вікном), вентиляції та осушення повітря. Кімнатний блок спліт-системи виконано з високоякісного пластику, що не стане жовтим із плином часу, зовнішній блок має антикорозійне покриття. Запорукою якості моделі є використання компресора фірми Тоshiba.

Переваги

Недоліки

Екологічність матеріалів

Відсутність Wi-fi-керування

Низький рівень шуму

 

Стильний дизайн з прихованим дисплеєм

 

Наявність самоочищення, антиплісняви, нічного режиму, таймера

 

Samurai SMA-09HRN1 ION

Варто відзначити, що Samurai - це бренд провідної китайської корпорації Midea, що вже говорить про його добротність навіть за невелику ціну. Популярність зазначеної моделі забезпечується вдалим поєднанням модернового дизайну та наявністю усіх необхідних функцій базової комплектації. Практика показує, що потужності апарату 2,5 кВт достатньо, щоб швидко охолодити або обігріти кімнату до 25 м2. У комплектації передбачені вентиляція і авторестарт, турборежим, а також іонізація, яка буде ефективно нейтралізувати шкідливі елементи повітря у вашому приміщенні.

Особливою перевагою кондиціонера є система самодіагностики, яка значно полегшить його технічне обслуговування.

Переваги

Недоліки

Автоматичне очищення

Простий тип компресора

Автозахист у випадку неполадок

Трохи шумний зовнішній блок

Можливість Wi-Fi-керування

 

Збільшений теплообмінник

 

 

Idea ISR-09HR-SA7-N1 ION

Незважаючи на привабливу ціну пристроїв Idea, в них найкращим способом реалізовані і сучасні технології, і розширений функціонал. У своєму ціновому діапазоні цей варіант вважається найнадійнішим.

Вказана модель може працювати в режимах охолодження, обігріву, вентиляції і осушення повітря, ідеально впорається зі своїми можливостями в приміщеннях площею до 25 квадратних метрів. Система самодіагностики і захисту підвищує надійність роботи кондиціонера, автоматично контролюючи стан фільтрів, температурний діапазон, рівень фреону. Вбудований таймер дозволить запрограмувати ввімкнення/вимкнення пристрою у потрібний для вас час.

Переваги

Недоліки

Дуже простий у використанні

Простий тип компресора

Обидва блоки виконані з матеріалів вищого ґатунку

Стандартний дизайн

Оснащений іонізатором

 

Є функція теплого запуску (захищає від потоку холодного повітря при ввімкненні)

 

Система авторозморожування та антиплісняви

 

Економічний

 

 

Midea (AF8)AF-09N1C2-I/AF-09N1C2-O

Представники родини Midea в першу чергу приваблюють високоякісною збіркою та функціональним асортиментом. Дана модель призначена для приміщень розмірами 20-25 м2, може працювати в режимах охолодження, осушення та обігрівання повітря, при цьому нижній поріг температури за вікном під час обігріву - -15 °С, що є ідеальним в умовах нашого клімату! Пристрій облаштовано такими опціями як таймер, іонізатор, турборежим, режим сну. Режим «Follow me» дозволяє оптимізувати мікроклімат у місці знаходження пульта завдяки вбудованому в ПДК датчику, направляючи до нього потоки повітря певної температури. Тиха робота механізму не зашкодить вашому комфорту.

Переваги

Недоліки

Інверторний тип компресора

 

Висока продуктивність

 

Посилений теплообмінник

 

Самодіагностика

 

Витончений дизайн

 

Енергозбереження

 

 

Samurai SMA-09HRDN1B ION

 

У наведеній моделі є всі необхідні функції для створення комфорту в приміщенні площею близько 25 м2: охолодження, обігрів (до -15 °С на вулиці), вентиляція. За умов підвищеної вологості повітря режим осушення швидко нормалізує цей показник. Іонізатор і плазмовий фільтр ефективно очистять повітря від забруднюючих речовин та неприємних запахів. Завдяки зручній функції даної моделі - автоматичному режиму -  вам не доведеться постійно налаштовувати улюблені параметри вручну.

 

Переваги

Недоліки

Інверторний тип компресора

 

Якісні матеріали корпусу

 

Можливість управління через Wi-fi

 

Клас енергоефективності A ++

 

Практично безшумний

 

 

Idea ISR-09HR-SA0-DN8 ION

 

За статистичними даними продажів цей кондиціонер купують найчастіше, обираючи високу енергоефективність та економічність, які забезпечуються потужним інверторним компресором. До того ж, за приємної вартості пристрій має повний набір необхідних функцій. Базові режими охолодження, обігріву (до -20 °С), вентиляції, осушення швидко створять у приміщенні розміром 25 м2 бажані параметри. Легке миття кондиціонера забезпечується простотою конструкції, а функція самоочищення полегшує догляд за внутрішніми деталями. Нічний режим сприяє здоровому повноцінному сну. Апарат оснащений турборежимом, авторестартом, таймером, функціями іонізації і самодіагностики.

Переваги

Недоліки

Потужний компресор

 

Вдосконалений теплообмінник

 

Широкий температурний діапазон роботи

 

Срібний фільтр

 

 

Виходить, сьогодні у світі електроніки навіть недорогі зразки техніки виконують усі звичні функції, за допомогою яких ви зможете створити у себе вдома стабільну атмосферу за будь-яких умов.