Більше ніж якість
Порівняння Мої списки

Внутрішній блок 42QHP12E8S

Код товару: CI-319068
Наявність: в наявності
12 464 грн
Доставка
Термін доставки 1-2 дніБезкоштовна доставка Детальніше
Оплата
Розстрочка, оплата частинами, кредит, безготівковий розрахунок (без ПДВ), післяплата Детальніше
Гарантія
Обладнання: 24 місяціМонтаж: 5 років* Детальніше
Послуги
Ціна актуальна в межах м. Умань. Дорога за місто рахується окремо

Огляд Внутрішній блок 42QHP12E8S

Функції та технології
Розумне око
Як тільки ви натискаєте кнопку Smart Eye, пристрій знайде вас у кімнаті і відправить потік повітря до вас, чи то стоячи на місці, чи рухайтеся. Крім того, ви можете встановити кондиціонер, щоб відправити повітря у протилежному напрямку. Якщо кондиціонер більше не може виявити людей у ​​кімнаті, він автоматично вимкнеться через 30 хвилин і знову увімкнеться, як тільки ви повернетеся. Це гарантує ще більше економії енергії!

Контроль вологості
Унікальна функція Comfort Humidity дає змогу регулювати рівень вологості від 30 до 90%. Таким чином, ви можете позбутися небажаної вологи без необхідності поставити додатковий пристрій для цієї мети в кімнаті і заощадити гроші.

Потужний нагрів до -25 градусів за Цельсієм.
Кондиціонер дає більше тепла ніж інвертор 16ca. Масивний зовнішній агрегат з додатковими теплообмісячками і на 10 кг важчий за стандартну модель. Зовнішній блок оснащений обігрівачем, підігрівом компресорної колінчастої шафи та обігрівом дренажної ванни для оптимальної роботи в зимовий період. Запобігає утворенню льоду в режимі нагрівання при негативних температурах. Carrier PLATINUM гарантує, що він задовольнятиме ваші потреби навіть за -30 градусів за Цельсієм. Коли зовнішня температура починає падати, Carrier PLATINUM гарантує супер потужне нагрівання.

Вбудований Wi-Fi
Ви можете керувати одним або кілька кондиціонерів незалежно від того, де ви знаходитесь через зручну мобільну програму (доступно на iOS та Android). Програма дозволяє ефективно керувати кондиціонером: ви можете увімкнути або вимкнути пристрій, відрегулювати температуру, швидкість вентилятора, режим роботи та багато іншого. Увімкнено палицю Wi-Fi, необхідну для підключення кондиціонера до Інтернету.

П'ятитупчастий фільтр
Carrier забезпечує кращу якість повітря, поєднуючи позитивні ефекти п'яти різних фільтрів: Попередні фільтри, що захоплюють великі частинки, пил та волосся для домашніх тварин.
Аніонний фільтр (Іонізуючий фільтр) Фільтр ANION випускає негативні іони, пропонуючи свіжішу, оживляючи атмосферу в кімнаті.
FILTERS ДЛЯ HEPA та холодний каталізатор, який захоплює дрібні плаваючі частинки та алергени. У той же час вони забезпечують дезодоруючий ефект і допомагають усунути леткі органічні сполуки (VOOs) та запахи. Фільтр холодного каталізатора не втрачає своєї ефективності з часом та ви можете легко очистити його проточною водою.
Фільтр вітаміну С, цієї антиоксидантної дії, корисний для здоров'я шкіри завдяки своїй значній ролі в синтезі колагену, що відповідає за міцність та еластичність шкіри. Фільтр вітаміну С забезпечує ряд переваг, покращує зволоження шкіри та тонус шкіри та захищає шкіру від пошкоджень фото та зморшок.

Режим X ESO
У режимі охолодження можна заощадити до 60% більше енергії, ніж стандартний режим роботи. Кузов автоматично регулюватиме як внутрішню швидкість вентилятора, так і обертання компресора, щоб забезпечити вам такий самий комфорт з мінімальним енергоспоживанням. Режим автоматично вимкнеться через 8 годин. У режимі ECO вибрана температура охолодження може бути від 24 до 30 градусів за Цельсієм.

Золоте покриття
Унікальне антикорозійне золоте покриття на теплообмічнику витримує солоне повітря, дощ та інші корозійні елементи. Крім того, він ефективно запобігає розмноженню бактерій та підвищує теплову ефективність.

Функція «Йди за мною»
Датчик температури, вбудований у пульт дистанційного керування, відчуватиме температуру навколишнього середовища. Прилад може регулювати кімнатну температуру більш точно в районі, де ви помістите пульт дистанційного керування, щоб дати вам більший комфорт.

Функція самоочищення, що зменшує вологу, викликаючи утворення цвілі у внутрішньому тілі. Коли кондиціонер зупиняється, внутрішній вентилятор увімкнеться і сушить вологу в теплообмивнику, а потім автоматично вимикається.

Автоматично рухомі рейки
Автоматичний рух вертикальних планок для кращого розподілу повітряного потоку у приміщенні.

Завдяки "Сон" функція економить енергію та покращує комфорт у нічний час, синхронізує з метаболізмом організму. Встановлена ​​температура підвищується (при охолодженні) або зменшується (під нагріванням) на 1 градус на годину протягом перших 2 годин. Нова температура підтримується протягом 5 годин до вимикачів викочування пристрою.

Інтелектуальне розморожування
Функція, яка робить опалення ще ефективнішим. Функція активується лише тоді, коли це дійсно потрібно, а не у певний час.

Тихий режим
Внутрішній вентилятор працюватиме у супер тихому режимі, досягаючи дуже низького рівня шуму.

Режим Турбо
Режим Turbo – до 15% більше повітряного потоку до високої швидкості, щоб швидко досягти встановленої температури.

Технічні характеристики Внутрішній блок 42QHP12E8S

Загальні
Тип кондиціонера
Настінний внутрішній блок
Тип компресора
Інверторний
Площа обслуговування
35
БТЕ / BTU
12
Діапазон зовнішніх температур (обігрів)
Від -25°C до +24°C
Діапазон зовнішніх температур (охолодження)
Від -15°C до +46°C
Тип фреону
R32
WiFi
Так
Режими роботи
Самодіагностика
Так
Турборежим
Так
Самоочищення
Так
Холодна плазма
немає
Фізичні характеристики
Клас енергоефективності
A++
Рівень шуму внутрішнього блоку
22
Підходить до мультисплітів
немає
Колір внутрішнього блоку
Белый
Вага внутрішнього блоку
13
Додатково
Фільтри в комплект
пиловловлюючий
Гарантія (міс.)
60
Дисплей
Так
Країна збірки кондиціонера
Китай
  Внутрішній блок 42QHP12E8S Внутрішній блок 42QHP12E8S
  12 464 грн грн

  Технічні характеристики Внутрішній блок 42QHP12E8S

  Тип кондиціонера
  Настінний внутрішній блок
  Тип компресора
  Інверторний
  Площа обслуговування
  35
  БТЕ / BTU
  12
  Діапазон зовнішніх температур (обігрів)
  Від -25°C до +24°C
  Діапазон зовнішніх температур (охолодження)
  Від -15°C до +46°C
  Тип фреону
  R32

  Відеоогляд Внутрішній блок 42QHP12E8S

  Фото Внутрішній блок 42QHP12E8S

  • Внутрішній блок 42QHP12E8S
  • Внутрішній блок 42QHP12E8S
  • Внутрішній блок 42QHP12E8S
  • Внутрішній блок 42QHP12E8S
  • Внутрішній блок 42QHP12E8S
  Доставка товару по Україні
  Оплата готівкою або карткою
  Офіційна гарантія від виробника
  Доступна і якісна консультація
  Внутрішній блок 42QHP12E8S 12 464 грн