Більше ніж якість
Порівняння Мої списки

6 найбільш відомих міфів про кондиціонери

З виходом на ринок будь-якої технічної новинки, завжди виникає багато суперечок, щодо її корисних та шкідливих властивостей. Багато в чому ці дискусії підігріває брак інформації. Навколо винаходу в думках людей народжуються різні домисли. Багато міфів ходить і навколо кондиціонерів. Вони хоч і не є новим винаходом, але легенди про них не перестають заплутувати користувачів навіть сьогодні, коли кондиціонери є майже в кожному домі.

 

Міф №1. Кондиціонери – дороге задоволення

Насправді це не так. Ринок кондиціонерів невпинно розширюється. Виробники постійно покращують характеристики своїх продуктів і намагаються запропонувати оптимальне співвідношення ціни і якості. На український ринок, за останні роки, вийшло багато нових іноземних компаній. Всі вони ведуть боротьбу за потенційних покупців, розширюючи коло збуту. Боротьба за лідерські позиції змушує виробників знижувати ціну кондиціонера, щоб вона була максимально конкурентною.

Але, в гонитві за технологіями не слід забувати, що головне призначення спліт-системи – знижувати температуру повітря. Орієнтуючись на цей параметр, можна обрати модель, яка буде оптимально відповідати вашим вимогам і за помірну ціну. У нас ви зможете знайти кондиціонери на будь-який смак.

Міф №2. Кондиціонер – техніка, яка споживає багато енергії

Щоб розвіяти цей міф, треба розуміти, що потужність, яка споживається кондиціонером і та, яку він видає – це зовсім різні речі. Чим сучасніша спліт-система, тим нижчими будуть витрати електроенергії. Сучасне обладнання споживає від 2,5 до 6 кВт / год. Так, один кондиціонер, який розрахований на площу до 25 кв. м, споживає в середньому 0,5-0,8 кВт / год. А це, для порівняння, в 4 рази менше за праску. Для більшої економії, обираючи спліт-систему, звертайте увагу на кондиціонери класу «А».

Міф №3. Кондиціонери створюють шум

Сучасні кондиціонери практично безшумні. Все залежить від правильного монтажу. Для зниження шумності краще довірити установку обладнання професіоналам. Якщо монтаж сучасної спліт-системи виконаний правильно, її шумність складає біля 20 децибелів. Цей шум ледь чутний для людського вуха і порівняти його можна з легким шелестінням листя. Якісно встановлений кондиціонер принесе його власникам тільки позитивні емоції.

Міф №4. Установку кондиціонера можна здійснити самому. Тоді навіщо за це переплачувати?

Хоча спліт-система і є простою, але для її правильного монтажу потрібні певні знання, інструменти та обладнання. При незначних відхиленнях в установці, кондиціонер може значно швидше вийти з ладу, або працювати некоректно. Також варто пам’ятати, що монтаж завжди потрібно замовляти саме там, де був придбаний кондиціонер.

Міф №5. Кондиціонери – джерело вірусів і бактерій

Сучасні виробники велику увагу приділяють розробці багаторівневих систем очищення повітря. В роботі кондиціонерів використовуються фільтри, які в тому числі спрямовані на знешкодження грибків, вірусів і бактерій. Завдяки цьому система не тільки очищає повітря, але запобігає розмноженню мікроорганізмів.

Щоб фільтри ефективно працювали, їх треба періодично очищати або змінювати на нові. Через певний проміжок часу в системі очищення може накопичуватися пил. Дрібні часточки часто призводять до алергічних реакцій та інших захворювань. Цим і пояснюється виникнення міфу, що кондиціонер – джерело вірусів.

Але насправді це не так. Для того, щоб не виникало подібних ситуацій, треба якісно обслуговувати кондиціонери. Рекомендується не рідше як один раз на рік проводити їх технічне обслуговування.

Міф №6. Використання кондиціонерів призводить до застудних захворювань

Щоб не застудитися, важливо правильно використовувати кондиціонер. Для цього слід пам’ятати кілька основних правил:

Враховуйте розташування меблів, коли монтуєте спліт-систему. Відстань користувача до внутрішнього блоку не має бути меншою за 2 метри.

Не допускайте великих перепадів температури. Різниця між температурою на вулиці та в приміщенні не повинна складати понад 7 градусів. Якщо за вікном +30, то оптимальна температура в приміщенні складає від +23 до +25 градусів.

 

Важливо дотримуватися простих рекомендацій по експлуатації кондиціонерів і ніякі міфи вам не страшні. Встановіть спліт-систему у свій будинок і насолоджуйтесь комфортною атмосферою. Наша компанія завжди прийде вам у цьому на допомогу. Ми надаємо всі види послуг, пов’язаних з монтажем та використанням спліт-систем.