Більше ніж якість
Порівняння Мої списки

Кондиціонер Neoclima NTS/NU-48AH3e

Код товару: CI-057416
Наявність: товар закінчився
Доставка
Термін доставки 1-2 дніБезкоштовна доставка Детальніше
Оплата
Розстрочка, оплата частинами, кредит, безготівковий розрахунок (без ПДВ), післяплата Детальніше
Гарантія
Обладнання: 24 місяціМонтаж: 5 років* Детальніше

Огляд Кондиціонер Neoclima NTS/NU-48AH3e

Касетні кондиціонери Neoclima добре підходять для використання в нежитлових приміщеннях громадського призначення великої площі з високими стелями, особливо там, де важливо зберегти дизайн: в магазинах, офісах, конференц-залах, ресторанах, а також в лікарнях і школах. У нових касетних кондиціонерах застосована технологія управління повітряним потоком. Касетна спліт-система ефективніше охолоджує приміщення, розподіляючи оброблене повітря навіть по важкодоступним зонам.

Особливості

Касетний блок NEOCLIMA Серія ERP - це досить продуктивна і багато в чому дієва модель, яка розрахована на проведення охолодження, обігріву або осушення повітря в приміщеннях побутової, громадської, промислової, виставкової, торгової або розважальної спрямованості, коли потрібно отримати найбільш сприятливі температурні показники, а також довгоочікуваний комфорт. Особливістю кондиціонера є комплектація інверторним компресором нового покоління, які дозволяє збільшити загальну продуктивність і рівень ККД плавно регулювати номінальну потужність, при повному усуненні пускових струмів, а також знизити рівень шуму і скоротити споживання електроенергії, що є дуже економною функцією. Модель відповідає найкращим показникам європейської якості і зібрана по перевірених і надійних технологічним стандартам.

Розглянутий агрегат володіє компактною формою і строгим дизайном, що в значній мірі спрощує процес монтажу, коли кондиціонер легко впишеться в інтер'єр практично будь-якого приміщення. Ви зможете встановити його в офісному приміщенні, школі, в клубі, кафе, ресторані, а також в будь-якому іншому приміщенні громадської, розважальної, промислової, виставкової або торгової спрямованості, за умови, що номінальної потужності буде вистачати для обслуговування конкретної площі.

Замовити кондиціонер Neoclima NTS48AH3e / NU48AH3e на Маркет Альфа

Технічні характеристики Кондиціонер Neoclima NTS/NU-48AH3e

Додатково
Гарантія (міс.)
24
  Кондиціонер Neoclima NTS/NU-48AH3e Кондиціонер Neoclima NTS/NU-48AH3e

  Технічні характеристики Кондиціонер Neoclima NTS/NU-48AH3e

  Гарантія (міс.)
  24

  Відеоогляд Кондиціонер Neoclima NTS/NU-48AH3e

  Фото Кондиціонер Neoclima NTS/NU-48AH3e

  • Кондиціонер Neoclima NTS/NU-48AH3e
  Доставка товару по Україні
  Оплата готівкою або карткою
  Офіційна гарантія від виробника
  Доступна і якісна консультація
  Кондиціонер Neoclima NTS/NU-48AH3e