Більше ніж якість
Порівняння Мої списки

Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E

Код товару: CI-066950
Наявність: товар закінчився
22 604 грн
Доставка
Термін доставки 1-2 дніБезкоштовна доставка Детальніше
Оплата
Розстрочка, оплата частинами, кредит, безготівковий розрахунок (без ПДВ), післяплата Детальніше
Гарантія
Обладнання: 24 місяціМонтаж: 5 років* Детальніше

Огляд Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E

Настінна спліт-система серії N3KVR з витонченою і гладкою лицьовою панеллю стане стильною деталлю інтер'єру. Технології Toshiba дозволили зробити кондиціонери одночасно компактними і легкими, безшумними і ефективними. Інвертор дозволяє кондиціонеру підтримувати задану температуру без зайвого шуму в приміщенні і перевитрати електроенергії.

Кондиціонер оснащений плазмовим воздухоочистителем. Активний плазмовий фільтр очищає повітря в 10 разів швидше, ніж стандартні фільтри. Очищення повітря, яку забезпечує спліт-система Тошиба N3KVR, відповідає японським стандартом для побутових очисників повітря.

Ергономічний пульт кондиціонера
Пульт забезпечений ЖК-дисплеєм, на якому відображається вся інформація про роботу спліт-системи. Часто використовувані кнопки винесені вгору і доступні навіть без відкривання пульта. Відкинувши кришку пульта, ви отримаєте доступ до решти кнопок, керуючим численними функціями: режим роботи, положення повітряної заслінки, швидкість вентилятора, таймер, режими сну, безшумної роботи, турбо-режим і т.д.

Toshiba DAISEIKAI - стандарт очищення повітря
Toshiba багато десятиліть розробляє технології, які стають міжнародним стандартом комфорту. Не просто охолоджувати, а забезпечувати максимальний комфорт і чистоту повітря - ось завдання для сучасного кондиціонера. Двоступеневий активний плазмовий повітряний фільтр в кондиціонерах Daiseikai N3KVR обробляє набагато більші обсяги повітря, ніж звичайний фільтр-сіточка, і забезпечує найвищу якість очищення.

Повне очищення повітря плазмовим фільтром
Активний двоступеневий плазмовий фільтр очищає повітря в 10 РАЗІВ швидше, ніж звичайні пасивні (неелектричні) електростатичні фільтри, якими обладнана більшість кондиціонерів. За півгодини плазмовий очищувач повітря знижує концентрацію забруднень в 5 разів. Плазмовий фільтр Toshiba Daiseikai контролює весь повітряний потік, що забезпечує повне очищення повітря. Звичайні фільтри, зважаючи на їх невеликих розмірів, такою можливістю не володіють.

Свіжість водоспаду у Вас вдома ... з іонізатором повітря
Дослідження показали, що негативно заряджені іони (аероіони) сприяють здоровому обміну речовин, зняттю напруги, освіження організму і підвищенню інтелектуальних здібностей. Крім того, негативні іони дозволяють зберігати свіжість і чистоту в вашому домі. Букет хризантем і через три тижні залишається свіжим. Хліб довго не пліснявіє. На шпалерах не з'являються тютюнові плями. Іонізатор, вбудований в настінну спліт-систему Toshiba Daiseikai серії N3KVR, виробляє до 1 млн. Іонів на кубічний сантиметр - це еквівалентна якості повітря поряд з водоспадом і навіть краще, ніж якість лісового повітря. Так кондиціонер допомагає зберегти здоров'я ваших близьких і затишок у вашому домі.

Технічні характеристики Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E

Загальні
Тип кондиціонера
Побутова спліт-система
БТЕ / BTU
14
WiFi
немає
Додатково
Гарантія (міс.)
60
  Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E

  Технічні характеристики Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E

  Тип кондиціонера
  Побутова спліт-система
  БТЕ / BTU
  14
  WiFi
  немає
  Гарантія (міс.)
  60

  Відеоогляд Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E

  Фото Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E

  • Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E
  • Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E
  • Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E
  Доставка товару по Україні
  Оплата готівкою або карткою
  Офіційна гарантія від виробника
  Доступна і якісна консультація
  Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/RAS-13N3AV-E 22 604 грн