Системи вентиляції та кондиціонування оптом
Цифра Плюс Клімат постійно розширює дилерську мережу і надає максимально сприятливі умови всім оптовим клієнтам, які закуповують наше кліматичне, вентиляційне та теплове обладнання. Зараз ми присутні в наступних містах: Умань, Суми, Черкасим, Кропивницький

Пропонуємо співпрацю організаціям і приватним особам, які займаються проектуванням, продажем і монтажем кліматичного обладнання. Своїм клієнтам гарантуємо оптові ціни на техніку, гнучке ціноутворення, постійна наявність актуальних спліт-систем на складі, технічну підтримку.

Наша пропозиція буде цікаво:

Дизайнерам, будівельникам, архітекторам.

Бізнес центрам і торговим комплексам.

Магазинам побутової техніки.

Підприємцям різних форм бізнесу.

 

Для вас ми пропонуємо не тільки продаж, а й допомогу в проектуванні, оформленні документації. Працюємо як без та й з ПДВ!

Є питання? Відповімо :)

Умови співпраці

Цифра Плюс Клімат спеціалізується на продажі, установці і обслуговуванні кліматичної техніки вже 10 років. Ми пропонує покупцям вигідні умови співпраці. До них відносяться

Великий асортимент
Завжди в наявності ряд моделей від кількох виробників, різних типів і з різними характеристиками. Асортимент постійно поповнюється і коригується відповідно до споживчим попитом.
Вигідні ціни
Компанія безпосередньо співпрацює з виробниками спліт-систем і реалізує продукцію без величезних посередницьких націнок. Також ми маємо власний імпорт компонентів, установок і комплектуючих для вентиляції
Висококваліфіковані фахівці
У штат компанії входять досвідчені працівники, які нададуть вам допомогу і консультацію при необхідності.
Надаємо повний пакет технічної документації
Надаємо всі акти, схеми, креслення, результат експертиз. Маємо всі дозвільні документи на монтаж опалення, вентиляції, проведення електрики і організацію димовидалення.
Повний спектр послуг
У нас можна купити спліт системи оптом, а також замовити їх установку, технічне обслуговування та ремонт
Програма лояльності
Наші покупці отримують знижку на установку кондиціонерів. Також за кожну покупку нараховуються бонуси, які роблять наступні придбання все більш вигідними.
Звязатись з керівництвом
Більше ніж якість
Порівняння Мої списки