Кондиціонери Tadiran, Hisense Умань
Пропонуємо купити кондиціонери оптом від провідних світових виробників таких як Tadiran і Hisense зі складу в місті Умань. Ми забезпечуємо поставку обладнання та комплектуючих для монтажу в найкоротші терміни. Пропонуємо великий вибір спліт-систем, вигідну ціну і наявність на складі в розпал сезону. Ми допоможемо Вам розвивати Ваш бізнес і отримувати прибуток

Пропонуємо кондиціонери Tadiran і Hisense зі складу оптом

Якщо ви є інсталятором, монтажною організацією або торговою компанією з продажу кліматичної техніки, співпраця з нами дозволить Вам бути впевненим у завтрашньому дні і отримувати регулярний дохід. Будь-кондиціонер зі складу, який Ви можете у нас придбати продається з гарантією виробника. Для обговорення індивідуальних умов зв'яжіться з нашими менеджерами та отримайте повну інформацію про співпрацю, а також про наявність на складі в Умані Будучи представниками виробників кондиціонерів Tadiran і Hisense, ми завжди можемо запропонувати кращу ціну і оптимальні для вас умови.

Отримайте безкоштовну консультацію

У нас вы можете купить кондиционеры оптом в Умани и по всей Украине любого типа и мощности

Всі кондиціонери, купити оптом які ми пропонуємо, зберігаються у відповідності з усіма вимогами виробників і поставляються Вам в повністю справному стані.

Ми пропонуємо нашим Партнерам:

настінні кондиціонери Tadiran / Hisense;

канальні кондиціонери Hisense;

касетні кондиціонери Hisense;

стельові спліт-системи Hisense;

підлогові кондиціонери Hisense;

мульти-спліт системи Hisense;

промислові системи.

При довготривалій співпраці Ви можете бути впевнені в комфортній для вас ціною при оптових закупівлях. Так як ми намагаємося підтримувати всі ходове обладнання на складі в сезон, у Вас не буде необхідності в терміновому порядку з настанням спеки шукати постачальника з наявністю необхідної техніки.

Поставка на ваш об'єкт
Для кожного замовника пропонуємо індивідуальні умови.
Если Вы не являетесь климатической компанией, а просто ищете поставщика большого объема кондиционеров для своего объекта, мы рады предложить сотрудничество. В таком случае Вы можете быть уверенными в низкой цене относительно розничных поставок. Это позволит Вам экономить на этапе строительства Вашего многоэтажного или частного здания, или другого коммерческого объекта. При этом мы предлагаем те же гарантийные обязательства, что и розничным покупателям. У нас Вы можете купить оптом кондиционеры Hisense и Tadiran с сертификатами качества. Также предварительно провести грамотный расчет или пригласить специалистов для подбора оборудования. Для Вас мы также предлагаем услуги инженерного проектирования систем кондиционирования и вентиляции (СКВ). Вы получаете большой объем оборудования по низкой цене, при этом можете быть уверенными в правильном его подборе.

Як купити кондиціонери оптом зі складу в Умані?

Для того щоб купити кондиціонери оптом з доставкою зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними номерами телефонів.
+380966969000
Для отримання максимально вигідної ціни надайте фахівцям всю вихідну інформацію: ми знали що ви монтажною організацією, або збираєтеся купувати велику кількість обладнання для свого об'єкта. Також ви можете купити кондиціонер в Умані зі складу нашої компанії самовивозом. Сподіваємося на довгострокову співпрацю!

Зв'яжіться з спеціалістом

часті питання

 

✅ Доставка кондиціонерів при покупці оптом, можлива у вас в магазині?

Доставка можлива і оптом, і поштучно по Умані. Також відправляємо різними перевозчікамі.Колічество для доставки не має значення.

✅ Доставка кондиціонерів оптом в Черкаси, Київ, Одеса чи можлива?

Так, ми доставлені кондиціонери оптом по всій Україні в будь-яке місто

✅ Де купити кондиціонери оптом?

Купити кондиціонери оптом ви можете в нашому магазині або на нашому сайті cifra-plus.com.ua де можете подивитися асортимент нашої продукції, а також зв'язатися з нашим менеджером і дізнатися необхідну інформацію.

Більше ніж якість
Порівняння Мої списки