Системи вентиляції та кондиціонування в Умані
Довірте розробку проекту і монтаж системи вентиляції та кондиціонування експертам, які підберуть енергоефективне і економічне обладнання для комфортного перебування в приміщенні.

Послуги з вентиляції та кондиціювання в місті Умань і Черкаській обл.

Ми - професіонали в проектуванні, установці, запуску і обслуговуванні систем вентиляції та кондиціонування

Наші переваги

Обираючи нас та наші послуги, ви зможете бути впевені в правильності свого вибору, оскільки одна організація несе відповідальність і за обладнання, і за монтажні роботи.

Підбір обладнання під вимоги та бюджет
Професійний підбір обладнання для проектування інженерних систем відповідно до вимог замовника і технічним особливостям приміщення та не виходячи за межі бюджету.
Експертна оцінка об’єкта
Максимально точне визначення місця розташування припливних і витяжних елементів
Робота в межах бюджету
Маючи власний імпорт та надійних партнерів, можемо задовольнити потреби в вентиляції при будь-яких розмірах бюджету.
Надаємо повний пакет технічної документації
Надаємо всі акти, схеми, креслення, результат експертиз. Маємо всі дозвільні документи на монтаж опалення, вентиляції, проведення електрики і організацію димовидалення.
Обслуговування та надійна підтримка
Надаємо сервісне обслуговування та підтримку клієнта у будь-який час
Повний спектр робіт
Ми виконуємо повний спектр робіт з вентиляції від початкових етапів до здачі об'єкта, пуско-налаго джувальних робіт, та забезпечення технічного обслуговування обладнання. Ми хочемо зберегти ваш час та зусилля, зробити співпрацю з нами зручнішою для вас.

Приклади робіт

Нам дуже приємно, коли нас радять друзям. Тому ми постійно працюємо над сервісом. Немає нічого ціннішого, ніж "сарафанне радіо".

Отримайте безкоштовну консультацію

Чому варто замовити у нас

Проектування, установка і сервіс систем вентиляції або кондиціонування - складна і відповідальна робота. Будь-яка помилка спричиняє не тільки величезні фінансові збитки, але і більш серйозні проблеми. На цьому не економлять - інакше доведеться платити двічі. Тому або довіряйте інжинірингові роботи професіоналам, або не замовляйте їх взагалі. Ціна послуг тут займає далеко не перше місце, оскільки вартість самого обладнання, як правило, у рази вище.
Ми займаємось проектуванням і монтажем систем вентиляції та кондиціонування більш 6 років;

Великий досвід реалізації проектів різної складності надає можливість організовувати системи вентиляції і кондиціонування для приміщень незалежно від їх призначення і масштабів;

Однаково ефективно розробимо план системи для невеликої квартири і промислового складу з великою площею, вирішивши питання зі створення правильної системи вентиляції та кондиціонування;

Команда професіоналів створить оптимальний мікроклімат у приміщенні для комфортного перебування і підвищення ефективності праці.

Замовте консультацію спеціаліста
Більше ніж якість
Порівняння Мої списки